Küresel kripto türev borsası Türkiye’ye geliyor

CoinMarketCap gibi veri sağlayıcıların türev ürün platformu listelerinde yer alan, güvenilir küresel kripto türev ve vadeli işlem platformu Coincall, Türkiye pazarına girdi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan Coincall Coincall MENA, CIS ve Türkiye Müdürü Muhammed Kasım, “Coincall, bu hamleyle kripto ticaretin tam potansiyelini herkese anlaşılır ve erişilebilir kılarak açığa çıkarma taahhüdünü Türkiye’ye taşıyor. Coincall’un kısa sürede güvenilir ve benzersiz kullanıcı deneyimine odaklanan bir kripto opsiyon ve vadeli işlem platformu arayan kıdemli yatırımcıların dikkatini çekeceğine inancımız tam” dedi.

Coincall, Türkiye pazarındaki potansiyeli değerlendirme ve ülkeyi büyüme yolculuğunun merkezine yerleştirme adımları atan küresel platformların sonuncusu oldu. 0’a kadar düşük spread ile opsiyon ticareti deneyimi sunduklarını dile getiren Muhammed Kasım, “Opsiyonlar, sürekli ve vadeli işlemler denince son dönemin en yenilikçi platformlarından biri olan Coincall, en büyük altcoin opsiyon borsası olma unvanını taşıyor. Kripto türev ticaretinde dokuz yıllık deneyimiyle öne çıkan, JPMorgan, Binance, OKX, Bybit gibi hem geleneksel hem de dijital varlık şirketlerinde tecrübe kazanan bir ekip tarafından kurulan Coincall, Türkiye’de de güçlü bir ekiple faaliyet göstermeye başladı. Kullanıcı varlıklarını birebir karşılığıyla korumak için üçüncü taraflarla çalışan ilk merkezi türev borsası olan Coincall, Bitcoin, Ethereum, Solana gibi amiral gemisi kripto para birimlerinin yanı sıra Kaspa, Dogecoin gibi kripto para birimlerinin türevlerini ve onlarca popüler altcoin’in vadeli işlemlerini gerçekleştirebilme olanağı sunuyor” diye konuştu.

(EKONOMİ SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir