Mert Fırat: Vaktimin çoğunu kızıma ayırıyorum!

Birce Akalay, Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Erdem Şenocak, İdil Sivritepe, Sami Aksu, Sennur Nogaylar gibi isimlerle birlikte ‘Bir Derdim Var’ dizisinde boy gösteren Mert Fırat, daha önce yaptığı bir röportajda özel hayatıyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Tek özel hayatım çocuk. Uykusuz geceler çok devam etmiyor. Bir yaşından sonra daha düzene girdi. Ama bütün özel hayatımız kızımız oldu. Allah herkese nasip eder inşallah.

 

İş insanı Önder Fırat’ın kızı İdil Fırat ile 2018’de evlenen oyuncu Mert Fırat, 2021 yılında kızı Mia’yı kucağına alarak ilk kez baba olmanın heyecanını yaşamıştı.

“ÇOK HIZLI BÜYÜYOR”

Mert Fırat, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Öğlen saatlerinde tek başına geldiği Zorlu AVM’de bir süre mağazaları dolaşıp yeni sezon ürünleri inceleyen başarılı oyuncu, ‘’ sonbaharda Hüseyin Karabey’in yönetmenliğini yaptığı filmimiz gösterime çıkacak onu bekliyoruz. Oyunculukla ilgili her şey yolunda, vaktimin çoğunu kızım Mia’ya ayırıyorum çok hızlı büyüyor’’ açıklamasında bulundu.

Alışverişini noktaladıktan sonra aracını teslim almak için vale noktasına yönelen Mert Fırat, muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayıp objektiflere poz verdikten sonra, aracını teslim alıp AVM’den ayrıldı. Mert Fırat’ın şık AVM tarzı ise dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir